Yasam
Decra - Çatıder

Decra Diamant Metal Kiremit Sistemleri

Decra Diamant Metal Kiremit Sistemleri
Diamant Decra Metal Kiremit ürünlerini 1991 yılından beri aktif olarak bilgi birikimi ve tecrübemiz ile temel konutlarında alanında deneyimli takım arkadaşları ile Birim İnşaat Tasarım İnşaat Turizm. Sanayi. Tic.Ltd.Şti. Firması olarak aktif olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Decra Diamant Metal Kiremit Sistemleri 

 

Diamant Decra Metal Kiremit ürünlerini 1991 yılından beri aktif olarak bilgi birikimi ve tecrübemiz ile temel konutlarında alanında deneyimli takım arkadaşları ile Birim İnşaat Tasarım İnşaat Turizm. Sanayi. Tic.Ltd.Şti. Firması olarak aktif olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Referanslar bölümünden daha önce yapmış olduğumuz proje sahiplerini inceleyebilir dilerseniz ilgili projelere göz atabilirsiniz. Alanımızda Profesyonel olduğumuz konusunda iddialıyız. Müşteri memnuniyeti ve biz vereceği referans gerçekten bizler için çok önemli. Amacımız Yaşamaya değer mekanlar yaratıp sizleri mutlu ve memnun etmek. Özellikle Dünyada gerçekleşen yenilikleri takip ediyoruz, bu yenilikleri alanımızda uzman olduğumuz Decra Metal Kiremit, Birim Boards Eps, Çatı Penceresi , Metal Kiremit Sistemleri, Titanyum Kenet Çatı işlerinde deneyim ve bilgi birikimine sahip olarak işimizi profesyonel olarak sürdürmekteyiz. 

 

Decra Metal Kiremit Teknik Özelliklerinden bahsedecek olursak eğer ; 

 

- 50 yıl fabrika garantisi 

- Çatıdaki bütün detaylar kendi özel aksesuarları ile çözülüyor

- Metrekare ağırlığı 7kg olan Decra, dünyadaki en hafif çatı örtülerinden biridir.

- Çinko kaplama korozyona karşı çok uzun yıllar dayanıklılık ve sağlamlığını sürdürmektedir.

- Üzerindeki doğal taş kaplama, ilerleyen yıllarda renk solmasına karşı uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır buda tüketiciyi memnun etmektedir ayrıca yağmur sesinide absorbe etmektedir.

- Decra Katmanlar 0,40 mm kalınlığındaki çelik levhalar, AL-ZN ( alüminyum -çinko ) sıcak daldırma ve galvaniz yöntemi ile kaplanmış çelik plakalardan elde edilmektedir.

- Çinko - alüminyum kaplı çelik plakaların her iki yüzeyi 2 mikron kalınlığında şeffaf akrilik reçine ile kaplanarak korozyona karşı güçlendirmektedir.

- Üst yüzeye özel hazırlanmış akrilik esaslı reçine kaplaması yapılıyor ve bu reçinenin üzerine de renklendirilmiş doğal taş kaplaması yapılıyor.

- Toz birikmesini engelleyen, yosunlaşma ve mantar oluşumunu önleyen saf akrilik kaplama da içerisinde mevcuttur.

- Decra Metal Kiremit panelleri çok hafiftir ve her bir panel geniş alan kaplamaktadır.

- Konstrüksiyon, işçilik, nakliye vb. gibi kolaylıkları sayesinde kısa vadede büyük ekonomik fayda sağlamaktadır.

- Decra Diamant Tile Metal Kiremit sistemleri doğal kiremit görüntüsü altında çeliğin gücünü hissettiren hafif, rüzgara karşı 50 yıl garantili renkli çelik kiremittir.

Decra &Gerard metal kiremitleri 50 yılı aşkın bir süre önce dünyanın ilk metal sac üzerine doğal taş kaplı kiremidini geliştirmiş ve o günden sonra her zaman bu teknolojinin en ileri aşaması olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Decra &Gerard metal kiremitleri bugün kullanılan çelik kaplamalı zincalume korozyon direnci ile galvaniz çeliğe göre 9 kata kadar daha fazla olançatı kiremitlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Decra &Gerard metal kiremitleri zincalume çeliğin üzerine doğal kırma taş ve eşsiz bağlayıcı teknolojisi ile en zorlu hava koşullarında bile dayanıklı olmasını sağlar.

Decra &Gerard metal kiremitleri diğer kaplamalarda karşılaşılan yüzey çatlamaları, mikro kırılmalar, renk solması, taşlarının dökülmesi ve çeliğin korozyona uğraması gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Diamant
Diamant
Diamant
Diamant
Diamant
Diamant
Diamant
Diamant
Diamant
Diamant
 DIAMANT TILE - NEW
 DIAMANT TILE - NEW
 DIAMANT TILE - NEW
 DIAMANT TILE - NEW
 DIAMANT TILE - NEW
5 125
© Birim İnşaat. 2016 tüm hakları saklıdır.
Pin
Eminel Sanayi Sitesi 1475. Sok. (Eski 692.Sok.) No: 15 İvedik Osb Yenimahalle / Ankara
+90 312 395 78 32 / +90 312 395 78 36
birim@biriminsaat.com.tr
FacebookTwitterİnstagramGoogle +
ankara web tasarım