Yasam
Decra - Çatıder

Decra Teknik Bilgiler

Decra Teknik Bilgiler
Decra Kiremit Garanti
 
50 yıllık hava koşullarına garanti.
 
Gerard çelik çatılar 25 yıl tam hava koşullarına garanti ile gelen preslenmiş , artı daha 25 yıl boyunca azalan kıst garanti. 
 
Yerel düzenlemelere garanti şartlarına bağlı olarak bazı ülkelerde değişebilir. Uygun garanti koşulları için yerel AHİ Çatı temsilcisine veya distribütör ile irtibata geçiniz.

Sürdürülebilir Çatı ÇEVRE
 
 
ifade ve uygulamak zorunludur haline geldi kurumsal sorumluluğumuzun bir başka yönü iklim değişikliğine bizim yanıttır. İklim değişikliği, bugün dünyada hepimizi karşı karşıya muhtemelen en önemli konu olduğunu kabul . 
 
İklim değişikliğinin sonuçları görülen ve dünya çapında büyük bir yoğunlukla duyulmaktadır. Biz küresel operasyonları boyunca hevesle bu hissediyorum. 
Her şirket gibi bugün Gerard Çatılar biz çevre ayak izi etkisini değerlendirmektedir . Bir yandan çevresel aşırı kötü karşı korumak için çalışıyorsunuz, biz de kendi çevresel ayak izini azaltmak için üretim, nakliye ve montaj ne yaptığınızı değerlendirmektedir. 
 
Örneğin taşıma almak. Kompakt, Gerard rooftiles ve paketleme onların verimli yöntemin hafif yapısı beton veya kil kiremit eşdeğer alanının daha az nakliye şartları gerektirir . Hiçbir kırılma vardır, ve transit veya kurulum minimal fire var. Bizim fayans çok daha hafif geleneksel malzemeden daha çünkü ve daha az destek yapısı ihtiyaç olduğu anlamına gelmektedir. Bu da daha az malzeme ve daha az işçilik demektir. 
 
Çatı kurulum süresi hızlıdır ve sitelerden daha az geziler anlamına gelir. Yani Gerard Çatılar gezegenimizde çok daha ölçülü davranmak ulaşım, teslimat ve montaj etrafında birçok fırsat vardır.
 
Çelik% 100 geri dönüşümlü ve dünyanın en geri dönüşümlü bir üründür . Çelik endüstrisi, son 150 yıldır çelik geri dönüşümlü ve şu anda çelik için ortalama geri dönüşüm oranı% 25'tir. Çelik ayrıca asgari üretim, imalat, şantiye ve yıkım atıkları oluşturur. Ticari çelik inşaat atıklarının% 90'dan fazlası geri dönüşümlü, ve Yeni Zelanda Steel (NZS) tarafından üretilen çeliğin ortalama geri dönüşümlü içeriği% 15 10. 
 
NZS ironsand çeliği yapmak için dünyadaki tek çelik üreticisi ve North Island Yeni Zelanda'nın batı kıyısındaki geniş iç ironsand mevduat hesabı yoktur. NZS imalat sürecinde kullanılan tüm malzemeler Yeni Zelanda'da yerel kaynaklı. Uçtan uca çelik-verme süreci tüm Glenbrook, Auckland Güney kendi tesisinde yapılır. % 100 Yeni Zelanda yapılır.
 
 

 

 
 
1 96
© Birim İnşaat. 2016 tüm hakları saklıdır.
Pin
Eminel Sanayi Sitesi 1475. Sok. (Eski 692.Sok.) No: 15 İvedik Osb Yenimahalle / Ankara
+90 312 395 78 32 / +90 312 395 78 36
birim@biriminsaat.com.tr
FacebookTwitterİnstagramGoogle +
ankara web tasarım