Yasam
Decra - Çatıder

Senator Şingıl

Senator Şingıl
Senator Şingıl Karakter, Şıklık ve Basitlik arayanlara göre Heritage geçmişi keşfederek , onu gelecek için koruyarak sizlere daha kaliteli bir çatı hizmeti sunar.

 SENATOR ŞİNGIL

Clasic adından da anlaşılabileceği gibi, bu kiremit kalıcı mükemmelliği simgeler. Geleneksel mükemmel işçiliğin zaman içerisinde ayakta kalmış uzun ömrünü yansıtır.  

     17. ve 18. yüzyıllarda Amerika'ya yerleşen avrupalılar , geleneksel İngiliz, Hollandalı , Fransız ve Alman çatı inşa stillerini ve bu gelişmekte olan ülkeye taşıdılar ve son derece bol olan keresteden bu stilleri yeniden yarattılar. Sedar ağacı balta ile ayrılarak çatı kiremitleri ve ' Şeykler ' yaratıldı.  'Şeyk ' çatıların doğal estetik çekiciliği, kolay montaj özelliklerinin katıldığı Decra Şeykte yeniden yaratıldı.

     Şıngıllar 20. yüzyıl boyunca en yaygın kullanılan çatı inşa malzemesi oldu. Birbirinin üzerine binen kiremitler başlangıçta küçük sedar veya terakota panelleri olarak üretiliyordu. Decra Şıngıl 21. yüzyılın malzeme teknolojisini kullanarak üç boyutlu ve karışık talaş kaplamalı yüzylere sahip şıngılları yarattı.

      Ahı Roofing modern teknolojisini kullanarak, geleneksel Akdeniz çatılarının zamanı aşmış görünümlü profiline sahip Decra Milano Kiremit ile çelik çatı kiremitleri serimizi daha da geliştirmiştir. Mimarlar ve Tasarımcılar geniş bir çatı stilleri serisi için, bu güçlü ve birbirine geçmeli profilin yumuşak kıvrımları ve çok yönlülüğünü seveceklerdir. 

HERİTAGE KİREMİT

     Kuşaklar boyunca devredilen kalıcı ve şık mirastan esinlenen 21. yüzyıl mimarlarını eski zamanların geleneksel değerlerini yeniden keşfediyorlar. Büyük mimarların bu tarihi mirası ve onların inşaat ve çatı stilleri bugün de tasarımcılara esin kaynağı olmaya devam ediyor. AHI Roofing, geçmişini mirası ile günümüzün modern tasarım gereksinmlerini bir araya getirerek, bizi 21. yüzyıl byunca taşıyaca farklı bir kiremit tasarımı yarattı.

 GARANTİLİ UZUN ÖMÜR

     Zincalume kaplamalı çelik üstün ve uzun ömürlü korozyon direncine sahiptir. Çinkonun fedakar koruması ile alüminyum engelleyici korumasının birleşimi, hemen tüm ortamlarda galvanizli kaplamalardan çok daha üstün bir performasn sağlamaktadır.

RÜZGAR VE FIRTINAYA DAYANIKLILIK

Decra kiremitleri, benersiz yatay sabitleme sistemimiz kullanılarak monte edilir. Her kiremit birbirine geçmekte ve sonra 8 farklı noktada güvenli bir biçimde sıkılmaktadır. Bu yöntem , tüm sızıntıları önlemekte ve her kiremidin son derece sert rüzgaralrda, fırtınalarda ve kasırgalarda bile yerinde kalmasını sağlamaktadır. Sürükleyici yağmur ve ağır kar yağışlarında da güvenlidir. Diğer çatı ürünleri dikey sabitleme yöntemleri kullanır veya sabitlemede kiremidin ağırlığına dayanır. Bu kiremitlerin şiddetli rüzgarlarda kalması riskini yaratır.

MALZEME ALTYAPISI

     Tüm kiremit kaplamaları preslendikten sonra uygulandığından, yüzey çatlaması ve mikro kırıklar gibi sorunlara rastlanmaz. Yeni zelanda'dan dünyanın çatılarına Ahi rofing 50 yılı aşkın bir süre önce dünya'nın ilk kaplamalı preslenmiş metal çatı kiremidini geliştirdi ve bu o güdnen bu yana her aman bu tekonoljinin en ileri aşaması olarak devam etti. Bugün çelik kaplamalı Zinalume, korozyon direnci galvanize çeliğe göre 9 kata kadar daha fazla olan çatı kiremitlerimizin temellerini oluşturmaktadır. Bu özel kaplamalarımız , doğal kırma taşlı üst tabakalarımız ve eşşiz bağlama sistemimiz ile birlikte , çatı ürünlerimizin ağır kar, ciddi dolu fırtınaları ve kasırgalar gibi en zorlu hava koşullarına bile dayanıklı olmasını sağlar. Bunun da ötesinde, kiremitlerimiz geleneksel kil ve beton çatılara göre yaklaşık 7 kat daha hafiftir ve depreme karşı daha güvenli ve daha dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır. Ahi roofing'in kaplamalı preslenmiş metal kiremitlerin üretimini sürdürmesi ve ürünlerimizin 120'den fazla ülkede yer alması ürünümüzün kalitesinin göstergesidir.

Titanyum Çinko Kullanım Ö...

Titanyum Çinko Ekoloji

Emzinc Titanyum Çinko Uyg...

Emzinc Titanyum Çinko

Metal Kiremit Çatı Aksesu...

Metal Kiremit ( Çelik Kir...

Milano Ridge Duvar Eteği

Metal Kiremit ( Çelik Kir...

Çelik Kiremit Dere 'nin M...

Çelik Kiremit Dere 'nin K...

Çatı Kiremit Montaj

Çelik Kiremitlerin Kesilm...

Mahya Montaj

Mahya Montaj yapılırken üst sıra tam genişlikten...

Mahya Kiremitlerin Kesilm...

Mahya Kiremitlerin Kesilmesi ve Bükülmesi İşlemi

Çelik Kiremit Saçak Eteği...

Çelik Kiremit Saçak Eteği Nasıl Montaj Edilir

Carona Şeyk Çivilerin Yer...

Carona Şeyk Çivilerin Yerleştirilmesi Montajı

Senator Şıngıl Metal Kire...

Senator Şıngıl Metal Kiremit Çivilerin Yerleştiril...

Milano Metal Kiremit Çivi...

Milano Metal Kiremit Çivilerin Yerleştirilmesi Mon...

Heritage Kiremitler Çivil...

Heritage Kiremitler Çivilerin Yerleştirilmesi Mont...

Çelik Kiremit Çivileme Te...

Çelik Kiremit Çivileme Tekniği

Çelik Kiremit Montajı

Çelik Kiremit Montajı Classic Kiremit, Heritage K...

Çelik Kiremit Çıtalar nas...

Çelik Kiremit Çıtalar nasıl monte edilir? karşı çı...

Çelik Kiremit Çatı Yapısı

Metal Kiremit , Çelik Kiremit Çatı yapısı nelerden...

Metal Kiremit

Kiremitler ve aksesuarlar ahşap paletler uzerinde...

Titanyum Çinko

Titanyum Çinko EMZINC titanyum çinko levha ve rulo...

Senator Şingıl

Senator Şingıl Karakter, Şıklık ve Basitlik arayan...

Metal Kiremit Hafiftir De...

Metal Kiremit Hafiftir ve Depreme Karşı Dayanıklıd...

Metal Kiremit ile Çatılar...

Estetiğin ve sağlamlığın ön planda olduğu ve çeşit...

Titanyum Çinko

Titanyum Çinko Çatı Sistemleri nedir? ,Titanyum Çi...

Metal Kiremit Avantajları

Metal kiremit sistemlerinin avantajları nelerdir? ...

Çelik Kiremit

Çelik Kiremit Nedir? , Çelik Kiremit Montajının Fa...

Metal Kiremit Montajı Ank...

Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin tüm bölgeleri...

23 51
© Birim İnşaat. 2016 tüm hakları saklıdır.
Pin
Eminel Sanayi Sitesi 1475. Sok. (Eski 692.Sok.) No: 15 İvedik Osb Yenimahalle / Ankara
+90 312 395 78 32 / +90 312 395 78 36
birim@biriminsaat.com.tr
FacebookTwitterİnstagramGoogle +
ankara web tasarım